Nasza kadra została przeszkolona w zakresie instalacji i serwisowania robotów koszących iMow. Zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego modelu robota dostosowanego do konkretnego trawnika, a plan koszenia dopasowujemy do oczekiwań klienta.

Od kilku lat zajmujemy się fachowym instalowaniem robotów koszących i dzięki temu posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Mamy olbrzymią satysfakcję z zadowolenia właścicieli ogrodów, w których pracują urządzenia zainstalowane przez nas.

Istnieje możliwość tzw. instalacji na próbę – przy takim rozwiązaniu klient ostateczną decyzję o zakupie robota podejmuje po 2 tygodniach obserwacji jak urządzenie radzi sobie na jego trawniku.

Nowoczesne kosiarki automatyczne

Kosiarka iMow jest niezwykłym robotem. Łatwa do zaprogramowania a raz zainstalowana wytrwale pracuje – zgodnie z Państwa życzeniami. A jeśli trzeba zmienić plan koszenia? Dzięki intuicyjnemu menu zmiana programu jest bardzo łatwa.

Wydajność kosiarki automatycznej jest bardzo ważna. Dlatego intensywnie pracowaliśmy nad tym, by kosiarka iMow wykonywała swoją pracę jak najszybciej. Im krócej ona pracuje, tym więcej czasu masz na swobodne korzystanie z trawnika.

iMOW

nowoczesne kosiarki automatyczne

iMOW – zobacz filmy