Nasza kadra została przeszkolona w zakresie instalacji i serwisowania robotów koszących iMow (Stihl) oraz Miimo (Honda). Zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego modelu robota dostosowanego do konkretnego trawnika, a plan koszenia dopasowujemy do oczekiwań klienta.

Od lat zajmujemy się fachowym instalowaniem robotów koszących i dzięki temu posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Mamy olbrzymią satysfakcję z zadowolenia właścicieli ogrodów, w których pracują urządzenia zainstalowane przez nas.

Istnieje możliwość tzw. instalacji na próbę – przy takim rozwiązaniu klient ostateczną decyzję o zakupie robota podejmuje po 2 tygodniach obserwacji jak urządzenie radzi sobie na jego trawniku.

Od czego zacząć?

Odpowiedni wybór kosiarki automatycznej oraz jego właściwy montaż zapewni spokój od koszenia trawy, oszczędzając mnóstwo czasu, zminimalizuje czynności obsługowe oraz koszty eksploatacji urządzeń, a także sprawi, że trawnik będzie zawsze zadbany i reprezentatywny. W oparciu o dotychczasowe doświadczenie, oferujemy i zalecamy następujący proces:

  1. Umówienie spotkania w celu obejrzenia trawnika przez specjalistę
  2. Dobór odpowiedniego modelu i wskazówki ewentualnych modyfikacji koszonej powierzchni
  3. Wycena instalacji
  4. Montaż i programowanie stacji ładującej i robota na miejscu
  5. Kontakt w razie konieczności korekty instalacji

iMow

kosiarki automatyczne Stihl

Miimo

kosiarki automatyczne Honda

Zobacz filmy